({{search.Data.length}} resultat)
{{settings.Localization.Data.SearchResult.EmptySearchResultSuggestion}}

Vi använder Cookies, stäng meddelandet för att godkänna. Visa mer information

{{settings.Localization.Data.Cookies.Title}}

{{settings.Localization.Data.TravelPlanner.MaxItemTitle}}

Gå till innehåll Tillbaka till början
  • Fotograf: 

Kontaktuppgifter - Ett enat Bohuslän

Här hittar du kontaktuppgifter till de personer som ingår i styrgruppen för Ett enat Bohuslän.

Ronny Svensson
E-post: ronny.svensson@orust.se

Elenor Olofsson
E-post: elenor.olofsson@tanum.se

Anders Brunberg
E-post: anders.brunberg@uddevalla.se

Pelle Olausson
E-post: pelle@lagunen.se

Patrik Hermansson
E-post: putte@almolivs.se

Lars Eric Fält
E-post: lef@axia.se

Patric Eriksson Österström
E-post: patric.e.osterstrom@stenungsbaden.se

Janne Bark
E-post: janne@klocktornet.nu

Inger Bi Persson
E-post: inger.bi.persson@vgregion.se

Ann Haraldsson
E-post: ann.haraldsson@sodrabohuslan.se

Miguel Odhner
E-post: miguel.odhner@kungalv.se

Jan-Olof Johansson
E-post: jan-olof.johansson@lysekil.se

Peter Birgersson Dafteryd
E-post: peter.dafteryd@stromstad.se

Marie Linde
E-post: marie.linde@vastsverige.com

Fredrik Lindén
E-post: fredrik.linden@vastsverige.com

Destination

Visar {{proxy.activeBusinesses.activeInd + 1}} av {{proxy.activeBusinesses.length}}