({{search.Data.length}} resultat)
{{settings.Localization.Data.SearchResult.EmptySearchResultSuggestion}}

Vi använder Cookies, stäng meddelandet för att godkänna. Visa mer information

{{settings.Localization.Data.Cookies.Title}}

{{settings.Localization.Data.TravelPlanner.MaxItemTitle}}

En del av
Gå till innehåll Tillbaka till början
  • Fotograf: 

Kontakta oss

Besöksadress:
Skövde Turistbyrå
Staketgatan 12
541 30 Skövde

Huvudkontor Next Skövde
Långgatan 20
541 30 Skövde

Postadress:
Next Skövde
Långgatan 20
541 30 Skövde
Box 323

Kontakt:
Skövde Turistbyrå
0500-44 66 88
info@nextskovde.se

Mats Olsson
VD Next Skövde
0500-44 66 80
mats.olsson@nextskovde.se

Katarina Blad (fd Ström)
Affärsområdeschef Möten
070-949 50 52
katarina.blad@nextskovde.se

Evenemang
Vid frågor rörande evenemang vänlig ta kontakt med Mats Olsson. 
0500-44 66 80
mats.olsson@nextskovde.se

Charlotte Backman
Marknadschef
0500-44 66 50
charlotte.backman@nextskovde.se

Maria Holmén
Ekonomichef
0500-44 66 82
maria.holmen@nextskovde.se

Jessica Bergstrand
Turistbyråansvarig
0500-44 66 81
jessica.bergstrand@nextskovde.se

Tove Ekblad
Turistinformatör
0500-44 66 88
tove.ekblad@nextskovde.se

Maja Söderberg
Turistinformatör
0500-44 66 88
info@nextskovde.se

Frida Mellring
Turistinformatör
0500-44 66 88
frida.mellring@nextskovde.se

Ann Walldén
Marknadskoordinator 
0500-44 66 87
ann.wallden@nextskovde.se

Sofia Hellstedt
Projektkoordinator & Webbansvarig
0500-44 66 86
sofia.hellstedt@nextskovde.se

Mårten Bergkvist 
Foto & Video
0704-43 95 50
marten.bergkvist@nextskovde.se

Micaela Persson (föräldraledig tors-fre)
Redaktör
0500-44 66 56
micaela.persson@nextskovde.se

Rasmus Wremer
Projektledare & Säljare
0500-44 66 89
rasmus.wremer@nextskovde.se

Per Fredén
Projektledare
0500-44 66 54
per.freden@nextskovde.se

 

Destination

Visar {{proxy.activeBusinesses.activeInd + 1}} av {{proxy.activeBusinesses.length}}