({{search.Data.length}} resultat)
{{settings.Localization.Data.SearchResult.EmptySearchResultSuggestion}}

Vi använder Cookies, stäng meddelandet för att godkänna. Visa mer information

{{settings.Localization.Data.Cookies.Title}}

{{settings.Localization.Data.TravelPlanner.MaxItemTitle}}

En del av
Gå till innehåll Tillbaka till början
  • Fotograf: 

Medlemsföretag i Sotenäs Turism

Följande företag och föreningar stöder turismen i Sotenäs genom att bidra med ett näringslivsbidrag. Vill Du bli medlem eller ser Du information i listan som inte stämmer är Du välkommen att kontakta Sotenäs Turism på info@sotenasturism.se eller tel. 0523-66 55 50.

BOENDE

Bohus-Malmöns Pensionat www.bohus-malmon.se 0523-352 10

Dockspot Gästhamn www.dockspot.se 076-3396489

Hotell Fisketången www.hotellfisketangen.se 0523-302 00

Hotell Kaprifol www.kaprifol.com 0523-552 15

Hotell Kunghamn www.hotellkungshamn.se 0523-65 25 00

Hotell Nordens Ark www.nordensark.se 0523-795 45

Hotell Smögens Hafvsbad www.smogenshafvsbad.se 0523-66 84 50

Hovenäset Vandrarhem www.hovenasetsvandrarhem.se 0523-374 63

Hunnebostrands Camping www.hunnebostrandscamping.se 0523-501 12

Hunnebostrands Vandrarhem www.hunnebostrand-vandrarhem.se 0523-587 30

Johannesviks Stugby & Camping www.johannesvik.se 0523-323 87

Kajsa Krabbat www.kajsakrabbat.se 070-796 87 17

Kungsförmedling www.kungsformedling.se 072-234 55 00

Makrillvikens Vandrarhem www.makrillviken.se 0523-315 65

Malmöns Marina www.malmonsmarina.se 0523-351 99

Pensionat Bryggan www.pensionatbryggan.se 0523-329 00

Ramsviksgården www.ramsviksgarden.nu 0523-502 02

Ramsviks Stugor & Camping www.ramsvik.nu 0523-503 03

Ramsviks Övergård www.ramsviksovergard.se 0523-581 84

Sea Lodge Smögen www.sealodge.se 0523-703 02

Skärholmens Vandrarhem www.skarholmensvandrarhem.se 0523-518 25

Smögens Dyk & Upplevelse www.smogensdyk.se 073-053 74 75

Smögens Gästhem www.smogensgasthem.se 0523-387 00

Smögens Gästgifveri www.smogensgastgifveri.se 070-421 12 77

Smögenbrons Rum 0523-374084

Smögens Rum & Stuga www.rumochstuga.se 0523-370 70

Smögen Servicecenter www.smogenservicecenter.se 

Sotenäs Camping www.sotenascamping.se 0523-376 01

Stugsommar www.stugsommar.se 

Tossene Skola www.tosseneskola.se 070-820 39 71

Utpost Hållö www.utposthallo.se 0703-53 68 22

Wiggersviks Stugby & Camping www.wiggersvik.se 0523-703 81

Önna Gårds Rumsuthyrning www.onnagard.com 0523-520 59

Örns Camping & Vandrarhem www.ornscamping.com 0523-343 35


MAT & DRYCK

Bella Gästis www.bellagastis.se 0523-50 000

Bryggcafét www.bryggcafet.se 0523-510 65

Bohus-Malmöns Pensionat www.bohus-malmon.se 0523-352 10

Dubliner www.dubliner.se 0523-311 44

Feldts Brygga www.feldtsbrygga.se 0523-797 97

Göstas Fiskekrog www.gostasfisk.se 0523-720 75

Hamnen 4 www.hamnen4.se 0523-708 50

Hartvigssons Fisk & Skaldjur 073-844 47 40

Hotell Kungshamn www.hotellkungshamn.se 0523-65 25 00

Hotell Smögens Hafvsbad www.smogenshafvsbad.se 0523-66 84 50

Hummerkrogen www.hummerkrogen.se 0523550 70

Hållö Bar www.gostasfisk.se 0523-720 75

Kanten www.kanten.se 0523-588 88

Malmöns Brygga www.malmonsbrygga.se 0523-353 12

Musselbaren www.musselbaren.se 0523-233 77

Nära Havet www.narahavet.se 0704-87 70 78

Pizzeria Italia 0523-378 33

Roys Delikatesser 0523-301 21

Sea Lodge Smögen www.sealodge.se 0523-703 02

Skaldjurskrogen www.gostasfisk.se/skaldjurskrogen 0523-311 10

Skärets Krog www.skaretskrog.se 0523-323 17

Sunnapå 072-388 68 60

SIST MEN INTE MINST

ABBA/Orkla Foods www.orklafoods.se 010-142 40 00

Aqua Event www.aquaevent.se 073-336 67 99

Barngarderoben www.barngarderoben.net 0523-323 50

BBH Bildelar www.bbhbildelar.se 0523-323 90

Berg och Grundsäkring www.bgs.se 0523-66 77 33

Bertils Järn www.bertilsjarn.se 0523-380 55

Bohus Adventure www.bohusadventure.com 076-834 54 21

Borgs Ekonomitjänst www.nordinkasso.se 0523-702 20

Bröderna Samuelsson Fiskeexport www.brodernasamuelsson.se 0523-310 14

Butiken på landet www.bpl.se/stensjo 0523-330 68

Carlssons El och Jakt www.carlssonsel.se 0523-799 85

Comfort/Sotenäs Rör www.sotenasror.se 0523-370 00

Datia www.datia.nu 0523-388 00

Euronics/Teleradio Kungshamn www.teleradio.nu 0524-710 18

Fastighetsbyrån www.fastighetsbyran.se/kungshamn 0523-701 32

Galleri Soludden/Rippe & Co www.esrrippe.se

Glasscafét Smögen www.glasscafetsmogen.se 0523-309 11

Gravarn www.gravarn.nu 0707-875977

Gulf Hunnebostrand www.gulfhunnebostrand.se 0523-500 68

Gösta M Hansson 0523-310 92

Hrönns Massage och KINO Praktik www.hronns-massage.se 0523-377 90

Hunnebostrands Båtinredning www.hunnebobat.com 0523-584 96

Hunnebostrands Fiske och Skärgårdsturer www.havsfisketur.se 073-6801496

Hunnebostrands Folkets Hus www.folketshushunnebo.se 0523-500 95

Huset Brevé www.husetbreve.se 0523-320 65

Hållöexpressen www.halloexpressen.se 070-336 05 28

Hållöfärjan www.hallofarjan.se 0706 - 913 633

ICA Ankaret Smögen 0523-305 00

ICA Skeppet 0523-66 60 40

Jannes Marintjänst 0706-24 54 37

JBA Media www.jbamedia.se 0523-705 00

Kerstins Shop Ur & Guld AB 0523-311 22

Klevs Lantbruk www.klev.nu 0523-511 20

Kusthandlarna www.kungshamn.nu

Lantz Möbler AB www.lantzmobler.se 0523-500 78

Larssons Fiskhörna www.larssonsfiskhorna.se 070-307 22 60

Leröy Smögen Seafood AB www.leroy.se 0523-66 70 00

Lyckans Stenugnsbageri www.stenugnsbageri.se 0523-339 09

M-Butiken www.m-butiken.se 0523-301 40

Mackmyra Svensk Whiskey www.mackmyra.se 

Malmöns Bangolf www.malmonsbangolf.se 0705-40 66 24

Malmöns Konstgård www.malmonskonstgard.se 070-767 74 51

Mollbrinks Konst www.mollbrinks.se 018-14 80 80

Myrans Bageri och Tårtverkstad www.myransbageri.se 0523-312 20

Powerboat Marin www.powerboat.se 0523-353 88

Pressbyrån Kungshamn 0523-307 90

Rödsgubbens Jordgubbsodling www.rodsgubben.se 0523-331 61

Rösholmens Sjömack 070-958 00 72

Rössy Kapell www.rossykapell.se 0523-328 75

Saker Ting och Blommor 0523-321 19

Salong Cheveux 0523-329 90

SCH! Schläger Form www.sch.form.com 0523-72250

SEB www.seb.se 0523-78 10 40

Soten Sea Vision Rederi AB www.soten.se 0706-29 45 56

Skyltmakarna www.skyltmakarna.se  0523-380 45

Smögen Sailing www.smogensailing.se 073-706 61 28

Smögenklippet 0523-311 57

Smögens Fiske och Skärgårdsturer www.fisketur.se   070-3245143

Smögens Fisketurer Wendla www.smogensfisketurer.se 070-533 65 05

Sollidens Handelsträdgård www.soliden.nu 0523-503 05

Sotenäs Golfklubb www.sotenasgolf.se 0523-523 02

Sotenäs Låsservice www.sotenaslas.se 0523-712 50

Sotenäs Trävaru www.sotenastra.se 0523-66 70 60

Sotenäs Vårdcentral Praktikertjänst www.sotenasvardcentral.se 0523-199 70

Swedbank www.swedbank.se 0523-324 60

Svensk Fastighetsförmedling Bobutiken i Sotenäs www.kungshamn.svenskfast.se 0523-703 30

Taxi Väst/Sotenäs Taxiförvaltning www.taxivast.se 0523-45 90 00

Tumlaren Sotenäs Rehab Center www.tumlaren.com 0523-799 50

Vandra utan packning www.vandrautanpackning.se 0708-79 46 56

Zita Båtarna www.zitabatarna.se 

ETT STORT TACK TILL ER ALLA!

Destination

Visar {{proxy.activeBusinesses.activeInd + 1}} av {{proxy.activeBusinesses.length}}