({{search.Data.length}} resultat)
{{settings.Localization.Data.SearchResult.EmptySearchResultSuggestion}}

Vi använder Cookies, stäng meddelandet för att godkänna. Visa mer information

{{settings.Localization.Data.Cookies.Title}}

{{settings.Localization.Data.TravelPlanner.MaxItemTitle}}

En del av
Gå till innehåll Tillbaka till början
  • Fotograf: 

Kontakta oss!

Här hittar ni kontaktinformation till oss som arbetar på Ulricehamns Turistbyrå & Näringsliv Ulricehamn AB. (Turistbyrån ingår i bolaget Näringsliv Ulricehamn AB).

Ulricehamns Turistbyrå/Näringsliv Ulricehamn AB
Järnvägstorget 2B
523 30 Ulricehamn


Ulricehamns Turistbyrå
 +46(0)321 59 59 59 
turist@nuab.eu


Näringsliv Ulricehamn AB 
+46(0)321 59 59 60 
info@nuab.eu
www.nuab.eu


Tf VD Näringsliv Ulricehamn
Camilla Palm
camilla.palm@nuab.eu
+46(0)321 59 59 62
+46(0)766 43 59 62

Tf Turistchef
Helena Haglund
helena.haglund@nuab.eu
+46(0)321 59 59 64
+46(0)766 43 59 64

Turist- & Marknadskommunikatör
Johanna Wichers
johanna.wichers@nuab.eu
+46(0)321 59 59 65
+46(0)766 43 59 65

Turistkommunikatör
Klas Persson
klas.persson@nuab.eu
+46(0)321-59 59 82 
+46(0)766 43 59 82

Projektledare Cykla & Vandra i Sjuhärad
Arvid Johansson
arvid@vandraisjuharad.se
+46(0)321 59 59 66
+46(0)766 43 59 66

Projektledare Cykla & Vandra i Sjuhärad
Emmy Hultberg
emmy@vandraisjuharad.se
+46(0)321 59 59 68
+46(0)766 43 59 68

Landsbygdsutvecklare
Charlotte Hermansson Svensson
charlotte.svensson@nuab.eu
+46 (0)321 59 59 67 
+46(0)766 43 59 67

Handelskoordinator
Josefine Härngren
josefine.harngren@nuab.eu
+46(0)321 59 59 69
+46(0)766 43 59 69

Näringslivskoordinator
Annica Berglund
annica.berglund@nuab.eu
+46(0)321 59 59 63
+46(0)766 43 59 63

Ekonomi
Åsa Jacobsson 
asa@nuab.eu
+46(0)321 53 16 58 

Destination

Visar {{proxy.activeBusinesses.activeInd + 1}} av {{proxy.activeBusinesses.length}}