({{search.Data.length}} resultat)
{{settings.Localization.Data.SearchResult.EmptySearchResultSuggestion}}
En del av
  • Fotograf: Jonas Ingman

Kontakt

Dalslands Kanal AB
Nils Ericsons väg 1, Upperud
464 72  HÅVERUD
Tel. 0530-44750
info@dalslandskanal.se

Facebook Instagram

 

Kanalkontoret

Johan Trollnäs, VD
johan.trollnas@dalslandskanal.se

Kerstin Aronsson, VD-assistent
kerstin.aronsson@dalslandskanal.se
Tel. 076 - 7700100

Stefan Lindqvist, teknisk chef
stefan.lindqvist@dalslandskanal.se
Tel. 070 - 2914600

Anne-Loise Larsson, administrativt ansvarig
allarsson@dalslandskanal.se
Tel. 0530-44750

Julia Kvarnlöv, sälj & marknadschef
julia.kvarnlov@dalsland.com
Tel. 070 - 6045489

Emma Augustsson, marknad & webb
emma.augustsson@dalsland.com
Tel. 070 - 6441400

Christiane Dietz, sälj & marknad
christiane.dietz@dalsland.com
Tel. 070 -2738847

 

Kanalverkstaden

Lars Widenberg, kanalförman
lars.widenberg@dalslandskanal.se

Rune Öberg, kanalreparatör
rune.oberg@dalslandskanal.se

Erik Gustavsson, kanalreparatör
erik.gustavsson@dalslandskanal.se

Joakim Olofsson, kanalreparatör
joakim.olofsson@dalslandskanal.se