Gå till innehåll
({{search.Data.length}} resultat)
{{settings.Localization.Data.SearchResult.EmptySearchResultSuggestion}}

Vi använder Cookies, stäng meddelandet för att godkänna. Visa mer information

{{settingsInstance.Localization.Data.Cookies.Title}}

En del av
  • Fotograf: Anders Jonsson

Du är hjärtligt välkommen att kontakta oss på Södra Bohuslän Turism om du har frågor, funderingar eller vill bli medlem.

 

Södra Bohuslän Turism AB
Fregatten 2
444 30 Stenungsund
Tel: 0303-815 50
E-post: info@sodrabohuslan.com

Hemsida: www.sodrabohuslan.com

Facebook: www.facebook.com/Sodrabohuslan

Instagram: www.instagram.com/sodrabohuslan

 

Integritetspolicy >>

Affärsplan 2018 (pdf) >>

Foldern "Tillsammans" (pdf) >>


Personal

Fotograf: Ingela Vagsund

Ann H Haraldsson
VD/Turistchef

Tel direkt: 0303-40 46 14
ann.haraldsson@sodrabohuslan.com

 

 

Fotograf: Ingela Vagsund

Linnea Johansson
Marknadsansvarig

Tel direkt: 0303-40 46 12
linnea.johansson@sodrabohuslan.com

 

 

Fotograf: Ingela Vagsund

Anders Jonsson
Webb/IT, grafisk formgivning

Tel direkt: 0705-87 82 03
anders.jonsson@sodrabohuslan.com

 

 

Fotograf: Ingela Vagsund

Christina Aronsson
Medlemsansvarig och försäljning

Tel direkt: 0303-40 46 11
christina.aronsson@sodrabohuslan.com

 

 

Fotograf: Ingela Vagsund

Maria Gunvaldsson
Företags- och produktutveckling

Tel. direkt: 0303-40 46 16
maria.gunvaldsson@sodrabohuslan.com

 

 

Fotograf: Anders Jonsson

Jane Östman
Ekonomi, möten och samordning

Tel. direkt: 0303-40 46 18
jane.ostman@sodrabohuslan.com

 

 

Fotograf: Anders Jonsson

Karolina Neary
Företags- och produktutveckling

Tel direkt: 0730-69 10 61
karolina.neary@sodrabohuslan.com