En del av
05
apr.

Påskbrunch på Hotell Hehrne
Vänersborg

Välkommen till en påskdag fylld av smak, värme och vackra upplevelser
Det är något särskilt med våren på Restad Gård.
Ljuset återvänder, naturen vaknar – och skulpturparken fylls av både färg och förväntan. Den perfekta platsen för att samla hela familjen och njuta av en riktigt god påskbrunch hos oss på Hotell Hehrne.
 
Vi dukar upp en härlig buffé med både klassiska favoriter och våriga smaker. Njut av hembakat, fräscha sallader, varma rätter och söta avslut – allt tillagat med omtanke och kärlek i vårt kök.
 
Efter brunchen kan ni ta en promenad i skulpturparken, besöka den mysiga lekplatsen eller bara njuta av utsikten över Göta älv. En perfekt familjeutflykt, där mat, natur och upplevelse går hand i hand.
 
Dag och tid: 5 april kl.11.00-15.00

Hotell Hehrne

Unna dig själv ett boende i lugn miljö, med möjlighet till många aktiviteter i vacker natur på Hotell Hehrne i nordvästra delen av Västergötland. Hotellet har en fantastisk utsikt över Göta älv och Hunneberg. Här kan du äta gott och ta del av de aktiviteter du har lust till – bara fyra kilometer från Vänersborgs centrum.

Läs mer
Kontaktinformation

Hotell Hehrne

Dr Hehrnes väg 1

46254 Vänersborg


Telefon: 0521 699 65


E-post: boka@hotellhehrne.se

Hemsida: hotellhehrne.se


Boka