({{search.Data.length}} resultat)
{{settings.Localization.Data.SearchResult.EmptySearchResultSuggestion}}

Vi använder Cookies, stäng meddelandet för att godkänna. Visa mer information

{{settingsInstance.Localization.Data.Cookies.Title}}

Stanna hemma om du är sjuk, tvätta händerna ofta, håll avstånd och undvik att resa kollektivt. Tillsammans bromsar vi smittspridningen av covid-19.

For the latest updates regarding the corona virus (COVID-19), read the information put together by The Public Health Agency of Sweden  

  • Fotograf: Roger Borgelid

Kontaktuppgifter - Ett enat Bohuslän

Här hittar du kontaktuppgifter till de personer som ingår i styrgruppen för Ett enat Bohuslän.

Ronny Svensson
E-post: ronny.svensson@orust.se

Elenor Olofsson
E-post: elenor.olofsson@tanum.se

Anders Brunberg
E-post: anders.brunberg@uddevalla.se

Pelle Olausson
E-post: pelle@lagunen.se

Susanne Åhlund
E-post: susanne.ahlund@vann.se

Christer Hasslebäck
E-post: christer.hassleback@uddevalla.se

Janne Bark
E-post: janne@klocktornet.nu

Inger Bi Persson
E-post: inger.bi.persson@vgregion.se

Ann Haraldsson
E-post: ann.haraldsson@sodrabohuslan.se

Miguel Odhner
E-post: miguel.odhner@kungalv.se

Jan-Olof Johansson
E-post: jan-olof.johansson@lysekil.se

Åsa Massleberg
E-post: asa.massleberg@stromstad.se 

Marie Linde
E-post: marie.linde@vastsverige.com

Fredrik Lindén
E-post: fredrik.linden@vastsverige.com